• 0 (212) 485 82 25

HAKKIMIZDA

Anasayfa Hakkımızda2006 yılında Başakşehir’de kurulan Şişa Cafe ve Restaurant, yiyecek-içecek sektöründe yılların verdiği tecrübe ve birikimle kurulmuştur. Her yaş grubundan insanlara hitap eden yapısı ile hizmet vermektedir. 2017 yılının yaz sezonunda misafirlerine üstün hizmet verebilmek için yenilenme çalışmalarına girmiş olup, ürün kalitesi, oturma grupları ve hizmet verdiği alanlar geliştirilmiştir.

Misafirlerinin vakit geçirirken yiyecek, içecek ve nargile konusunda tüm talepleri karşılayacak hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren Şişa Cafe ve Restaurant; sıcak – soğuk tüm içecekler, aperatifler, atıştırmalıklar ve ızgara çeşitlerine varıncaya kadar 240 adet ürünle hizmet vermektedir.

Bunun yanında, bilinen birçok markaya nargile şişesi satışı yapan bir grubun işletmesi olan Şişa Cafe, bulunduğu bölgede nargile konusunda en profesyonel hizmeti vermeyi prensip edinmiştir.

Şişa Cafe ve Restaurant ayrıca hoş vakit geçirmek isteyenlere tavla ve okey masalarıyla doyumsuz bir atmosfer sunmaktadır.